جست و جو در پرتال

تاریخ : پنجشنبه 9 دي 1400
کد 748

بیانیه شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در یوم الله نهم دی ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بیانیه ای صادرکرد.
به گزارش روابط عمومی آب وفاضلاب استان ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بیانیه ای صادرکرد.
در این بیانیه آمده است  :
حماسه 9 دی را باید روز شکوه میثاق مردم با ولایت و تجدید پیوند امت با امام و روز یاس و ناامیدی دشمنان در به ثمر رساندن توطئه علیه سنگر ولایت دانست.
در این میان مردم آگاه و ولایتمدار آذربایجان شرقی به ویژه تبریزی های قهرمان در ۸ دی ماه سال ۸۸، زمینه ساز حماسه‌ بزرگ ۹ دی بودند.
نهم دی سال 88 یکی از زیباترین روزهای تاریخ حیات بشر است، حماسه ای که ملت بزرگوار ایران در این روز خود جوش خلق کرد و هرگز از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد. خالق حماسه ماندگار 9 دی ، ملت ایران است که با الهام از هدایت الهی، موفق شد با حضوری به هنگام در صحنه و با شوری متکی بر شعور و بصیرت انقلابی ، بزرگترین، پیچیده ترین و شکننده ترین فتنه تاریخ علیه نظام دینی و ولایی را در هم شکند و فتنه گران و حامیان داخلی و خارجی آنان را، انگشت به دهان کند.
دومین سالگرد ترور ناجونمردانه بزرگترین اسطوره مبارزه با تروریسم، که شهادتش جهان اسلام را در بهت حیرت فرو برد که چگونه آمریکایی‌های جنایتکار انتقام نابودی داعش، از مرد اصلی مقابله بین المللی با تروریسم را گرفتند.
هیچ چیز جز شهادت، پاداش مجاهدان فی سبیل الله خصوصاً سپهبد شهید سلیمانی نبود، که به واقع مصداق آیه «اشداء علی الکفار و رحماء بینهم» بود؛ او در دو جهان جاودانه شد و به آرزوی دیرینهاش رسید و به یاران شهیدش پیوست.
همزمانی سالروز شهادتش با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که غیرت و مردانگی و علمداری و جان برکف بودنش؛ تداعی گر یگانه علمدار کربلا؛ اولاد زهرا سلام الله علیها در ذهن‌ها و یادهاست. اما این حادثه تلخ منشا تحولات بزرگ روحی در ملت و جوانان ما و غرب آسیا شده است.
دشمنان داخلی و خارجی باید بدانند یوم الله 9 دی روز درخشش حضور جوانان و نوجوانانی بود که به نمایندگی از نسل سوم و چهارم انقلاب در میادین و خیابان‌ها حضور یافتند و صیانت از انقلاب و اسلام را از نسل پیشین تحویل گرفتند که این حضور بی‌نظیر دشمن را برای ضربه به انقلاب ناامید کرد.
امروز نسل سوم  و حتی چهارم انقلاب در جای جای صحنه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... حضور دارد و مومنانه‌تر از نسل اول و دوم در راه تداوم انقلاب گام برمی‌دارد.
بدون تردید بزرگداشت این حماسه به پشتوانه کار عمیق فکری، عزت ملی را تقویت می‌کند و مکمل فرهنگ مقاومت ریشه‌دار و یادآور نقاط اوج ایثار در مقاطع حساس حیات نظام اسلامی از جمله دوره افتخارآفرین دفاع مقدس و نیز پیشرفت‌های متعدد فرزندان ملت در عرصه‌های مختلف علمی، فناوری، نظامی و ... خواهد بود.
در این راستا، خدمت گزاران مردم در شرکت آب و فاضلاب نیز، ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی فرمانده دلاور، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، و تمامی شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی؛ بار دیگر با رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شهیدان این سرزمین؛ تجدید میثاق کرده و با بهره گیری و الگوبرداری از شخصیت والای این شهدای عظیم‌الشان، اعلام می‌دارد که همیشه با تمام توان و تا آخرین قطره خونشان، در عرصه‌های مختلف خدمت رسانی، همگام و همسو با سایر مردم در راه سربلندی ایران سرافراز نهایت تلاش و مجاهدت را خواهند کرد.
علیرضا ایمانلو
رئیس هیئت مدیر و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 دي 1400
  • توسط مصطفی خلیلیان
  • تعداد بازدید 116
نظرات شما
captcha refresh