جست و جو در پرتال

عناوین کل اخبار

امضای تفاهم نامه شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی و دانشگاه تبریز در حوزه علمی، پژوهشی، فن آوری و آموزشی

با هدف توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه تفاهم نامه همکاری بین شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی و دانشگاه تبریز با حضور مدیر عامل، معاونان و مدیران شرکت و دکتر شیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز در محل شرکت آب فاضلاب استان آذربایجان شرقی امضا شد.
1401/11/08

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از پروژه جهاد آبرسانی به قشلاقات کلیبر و خداآفرین

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، از طرح های جهاد آبرسانی به قشلاقات کلیبر و خداآفرین بازدید کرد.
1401/11/08

برگزاری جلسه هم اندیشی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی با دانشگاه صنعتی سهند

جلسه هم اندیشی با دانشگاه صنعتی سهند بمنظور بررسی نیازهای فناورانه شرکت و بهره مندی از ظرفیت های علمی دانشگاه در رفع چالشهای صنعت آب و فاضلاب استان برگزار شد.
1401/11/04

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی خبرداد؛
افتتاح بیش از 50 پروژه آب و فاضلاب در آذربایجان شرقی به مناسبت دهه فجر

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی از افتتاح بیش از 50 پروژه همزمان با ایام الله دهه فجر در حوزه آب و فاضلاب در آذربایجان شرقی خبر داد.
1401/11/03

در کمترین زمان ممکن آب نقاط قطع شده وصل شد

ترکیدگی لوله ی آب در تبریز، آب برخی از نقاط این شهر را قطع کرد که با تلاش بی وقفه همکاران در امور آب و فاضلاب تبریز این مشکل مرتفع شد.
1401/10/29

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی خبرداد؛
تعویض و جابجایی خط انتقال اصلی هروی با دبی عبوری 400 لیتر بر ثانیه

ابر پروژه بزرگ تعویض و جابجایی لوله 7۰۰ میلی متری خط انتقال اصلی هروی از پل غیر همسطح خلعت پوشان به سمت شمیم پایداری پایان یافت.
1401/10/29

نشست هم اندیشی مدیر عامل آبفای استان آذربایجان شرقی به همراه جمعی از معاونان و مدیران این شرکت با مدیران مناطق تبریز و شهرستان ها

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی از مدیران شهرستان های استان خواست در تصمیم سازی ها مشارکت فعال داشته باشند تا شرکت را برای رسیدن به اهداف خود یار نمایند.
1401/10/26

تجلیل از بانوان آبفا آذربایجان شرقی به مناسبت گرامیداشت روز زن و مادر

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، از بانوان شاغل در آب وفاضلاب استان تجلیل شد.
1401/10/26

آغازعملیات اجرایی آبرسانی از دره رود به شهرستان هوراند و روستاهای مسیر

عملیات اجرایی این پروژه با هدف آبرسانی از دره رود به شهرستان هوراند و روستاهای مسیر با حضور استاندارآذربایجان شرقی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و سایر مدیران استانی و شهرستانی اجرایی شد.
1401/10/21

معافیت آب‌بها و حق انشعاب برای مددجویان سازمان بهزیستی

در دیدار امروز معاون امور مشترکین شرکت آبفای آذربایجان شرقی با هیئتی از سازمان بهزیستی استان، هماهنگی‌های لازم برای خدمت‌رسانی بهتر به جامعه مددجویان تحت پوشش آن سازمان صورت گرفت.
1401/10/20