جست و جو در پرتال

عناوین کل اخبار

مهندس ایمانلو مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی : از 11 پروژه آب و فاضلاب شهری با هزینه بیش از 352میلیارد ریال در دهه مبارک فجر بهره برداری خواهد شد

همزمان با دهه مبارک فجرسال 98 و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از11پروژه آب و فاضلاب باهزینه ای بالغ بر352 میلیارد ریال درشرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی بهره برداری می شود.
1398/10/30

شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی نسبت به یخ زدگی کنتورهای آب مشترکین در فصل زمستان هشدار داد

نگهداری بهینه از کنتورهای آب و لوله های روباز از یخ زدگی در فصل زمستان و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به این تاسیسات در فصل زمستان توسط مشترکین ضروری است.
1398/10/28

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی عنوان کرد: حذف قبوض کاغذی آب از اول فروردین ماه سال 99 در استان آذربایجان شرقی

سالانه تعداد زیادی درخت برای تهیه قبوض کاغذی قطع می‌شود لذا بمنظور صیانت از محیط زیست و سهولت در خدمت رسانی شایسته ، مشترکان آب و فاضلاب از ابتدای فروردین ماه 99 به جای دریافت قبض کاغذی اطلاعات مصرف خود را از طریق پیامک دریافت خواهند کرد.
1398/10/21

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندارانجام گرفت : امضاء تفاهم نامه همکاری در زمینه توسعه پژوهش و فناوری بین شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی و دانشگاه صنعتی سهند

در راستای توسعه پژوهش و فناوری و ایجاد زمینه برای بهره مندی از ظرفیت ها و توانمندیهای دو طرف، تفاهم نامه همکاری بین شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی و دانشگاه صنعتی سهند امضاء شد.
1398/10/16

لوح تقدیراستاندار توسط معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و رئیس کمیته اجرایی هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی به مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی اعطاء شد

جلسه تشریح دستاوردها و برنامه های زون تخصصی نوآوری و فناوری آب هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و رییس ستاد اجرایی نمایشگاه، جانشین منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و اعضای کارگروه اجرایی زون در محل شرکت آب و فاض ...
1398/10/16

گردهمایی رابطین ایثارگران شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی

اولین گردهمایی رابطین ایثارگران واحدهای تابعه شرکت ، با حضور تنی چند از مسئولین شرکت در محل آب و فاضلاب استان برگزار گردید.
1398/10/16

کسب مقام دوم مسابقات سراسری والیبال پیشکسوتان وزارت نیرو توسط تیم والیبال شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی

تیم والیبال شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی مقام دوم مسابقات سراسری والیبال پیشکسوتان وزارت نیرو را از آن خود کرد.
1398/10/16

حضور فعال وچشمگیر شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی در نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت آب و برق کشور

مهندس جانبازرئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشوردر نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت آب و برق کشور ودر غرفه شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی حضور یافت .
1398/10/09

قدردانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند از مدیر امور آب و فاضلاب مرند

گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند از مهندس محمدی نیا مدیر امور آب و فاضلاب مرند در استان آذربایجان شرقی قدردانی نمود.
1398/10/09