جست و جو در پرتال

عناوین کل اخبار

تعویض بیش از22هزار و 541 کنتور خراب در دو بخش شهری و روستایی در 9 ماه اول سال جاری

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی از تعویض بیش از22هزار و541 کنتور خراب در دو بخش شهری و روستایی از ابتدای سالجاری تا کنون در سطح شهرستان تبریز خبر داد.
1402/12/01

مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی: آب شرب پایدار ۴۱۱ روستا در طرح جهاد آبرسانی آذربایجان شرقی تامین می‌شود

خانی، مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی گفت: طرح جهاد آبرسانی استان در دو مرحله اجرا می‌شود که در مجموع ۴۱۱ روستا از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند.
1402/11/30

مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی خبر داد؛ آبفای آذربایجان شرقی در ویدئومتری شبکه جمع‌آوری فاضلاب و ثبت اطلاعات جزو شرکت‌های پیشرو در کشور است

خانی، مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی گفت: شرکت آب و فاضلاب استان در ویدئومتری شبکه جمع‌آوری فاضلاب و ثبت این اطلاعات در سامانه دیده‌بان جزو شرکت‌های پیشرو در سطح کشور است.
1402/11/28

برگزاری جشنواره نخستین واژه آب در مدارس شهرستان جلفا

جشنواره نخستین واژه آب به همت دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی در مدارس شهرستان جلفا برگزار شد.
1402/11/28

قدردانی مشاور وزیر و رئیس مرکز جهاد آبرسانی از مدیرعامل شرکت آب فاضلاب آذربایجان شرقی

مشاور وزیر و رئیس مرکز جهاد آبرسانی با ارسال لوح سپاس از مدیرعامل شرکت آب فاضلاب آذربایجان شرقی به پاس تلاش در راستای اجرای برنامه های مستند سازی، تولید اخبار و آگاهی بخشی جهاد آبرسانی وزارت نیرو قدردانی کرد.
1402/11/28

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی در مراسمی با حضور حاج آقا قدوسی، مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت برگزار و از فرزندان دختر و پسر مکلف تجلیل شد.
1402/11/27

تهیه و پخش کلیپ جهاد آبرسانی برای لبخند روستاهای ایران

کلیپ عملکرد شرکت آب وفاضلاب استان آذربایجان شرقی در خصوص جهاد آبرسانی تهیه گردید.
1402/11/26

مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی: هدف از اجرای مجتمع قشلاقات، آبرسانی به آبش احمد و ۶۷ روستا و آبادی است

مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی گفت: هدف از اجرای مجتمع قشلاقات، آبرسانی به شهر آبش احمد و ۶۷ روستا و آبادی با تحت پوشش قرار دادن جمعیت یک هزار و ۴۶۱ نفری است.
1402/11/26

در راستای اجرای طرح جهاد آبرسانی؛ اتمام عملیات آبرسانی به بیش از 207 روستا از آغاز دولت سیزدهم

خانی مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان شرقی از به اتمام رسیدن عملیات آبرسانی به 207روستای فاقد آب در این استان از آغاز دولت سیزدهم تاکنون خبر داد.
1402/11/26

حضور فعال شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در نمایشگاه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

مدیر روابط عمومی آبفا آذربایجان شرقی از حضور فعال شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در نمایشگاه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن خبر داد.
1402/11/25