جست و جو در پرتال

تاریخ : دوشنبه 19 مهر 1400
کد 683

بررسی مشکلات آب روستایی و شهری شهرستان بناب با حضور مسئولان شهری و استانی

جلسه بررسی مشکلات آب روستایی و شهری شهرستان بناب با حضور معاون بهره برداری و توسعه آب استان ، فرماندار شهرستان بناب ، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان ، با حضور مهندس خانی معاون بهره برداری و توسعه آب استان، فرماندار شهرستان بناب ، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، جلسه بررسی مشکلات آب روستایی و شهری شهرستان در سالن جلسات آبفای بناب برگزار و از مخازن و شبکه انتقال آب شرب شهری و روستایی شهرستان بناب بازدید به عمل آمد.در این بازدید که به منظور بررسی مشکلاب آب شهری و روستایی و همچنین به جهت تقویت و اصلاح شبکه فرسوده شهرستان انجام شد، مقرر گردید اتصال لوله اصلی به لوله موجود در بلوار اصلی روستای علی خواجه ظرف مدت 10 روز به اتمام برسد و اتصال شبکه آب روستای خانه برق قدیم به شبکه موجود در شهرک ولیعصر(عج) با لوله پلی اتیلن 90 به مدت یک هفته انجام پذیرد.
همچنین از محل تخلیه 700 میلی لیتری آب شهری ما بین روستاهای زوارق و تازه کند، انشعاب با قطر 110 میلیمتری به روستاهای مذکور در کمترین زمان انجام شود و با تایید دفتر مطالعات و بررسی های فنی آب استان امکان برداشت آب از محل تخلیه خط انتقال آب زرینه رود برای تامین آب روستای چلقائی انجام پذیرد.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 19 مهر 1400
  • توسط مصطفی خلیلیان
  • تعداد بازدید 21
نظرات شما
captcha refresh