جست و جو در پرتال

تاریخ : چهارشنبه 17 دي 1399
کد 526

دیدار مدیران عامل صنعت آب وبرق استان آذربایجان شرقی با نماینده ولی فقیه در استان

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در دیدار با مدیران عامل صنعت آب وبرق استان از وزیر نیرو بابت ابتکار افتتاح پروژه های صنعت آب وبرق در قالب پویش # الف_ ب_ ایران قدردانی کرد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان آذربایجان شرقی :حجت الاسلام والمسلمین "سید محمد آل هاشم " نماینده ولی فقیه در استان  در دیدار با مدیران عامل صنعت آب وبرق استان ضمن قدردانی از وزیر نیرو ، پویش # هرهفته_ الف_ ب_ ایران را برای مردم دلگرم کننده و امید بخش توصیف کرد .
وی افزود : هر آدم منصفی با نگرش به اقدامات انجام یافته در این چندسال پس از انقلاب اسلامی گواهی می دهد که در حوزه خدمت رسانی از جمله آب ، برق و خدمات وسیعی در اختیار مردم در اقصی نقاط کشور قرارگرفته است .
وی همچنین به برخی چالاش های موجود در حوزه آب و برق اشاره کرده و از مدیران حاضر خواست پیش بینی های لازم را برای ایام اوج مصرف آب ، برق و گاز به عمل آورند تا مشکلی برای مردم در این ایام پیش نیاید. وی درعین حال از مردم خواست با مدیریت مصرف آب ، برق و انرژی مسئولان ذیربط را در انجام وظایف محوله یاری کنند .
در این جلسه مهندس ایمانلو مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان ضمن تشکر بابت فراهم شدن دیدار با نماینده ولی فقیه و حضور در جلسه ، از عملکرد شرکت و اقدامات انجام یافته در تابستان اخیر و خدمات رسانی به همشهریان عزیز گزارشی را در چند فصل بیان نمودند .
وی اینگونه تشریح کرد: از تمام ظرفیت چاههای مسیر خط زرینه رود برای استفاده شهرهای موجود در مسیر فوق بکارگیری نموده و چاههای متروکه و بلااستفاده سنوات قبل ، به منظور هدایت بیشتر آب خط انتقال زرینه رود به سمت شهر تبریز در مدار قرار گرفت .
 همچنین آب تحویلی به صنایع در طول مسیر خط زرینه رود به منظور ذخیره آب جهت انتقال به کلانشهر تبریز پس از اخذ موافقت مقامات ارشد استان مدیریت و کاهش داده شد .
وی افزود : نسبت به آگاهی سازی مشترکین توسط فضای مجازی و رسانه ملی در خصوص کاهش و مدیریت مصرف اقدام گردید.
مهندس ایمانلو ضمن تاکید بر رسالت شرکت آب وفاضلاب در تامین آب شرب همشهریان عزیز و جلوگیری از کوچکترین وقفه در امر خدمات رسانی به مواردی از اقدامات انجام یافته اشاره نمودند از جمله :
امضا تفاهم نامه تحویل 4 حلقه چاه متروکه با شهرداری تبریز
اخذ مجوز حفر 20 حلقه چاه که تاکنون 10 حلقه حفر گردیده و 6 حلقه آن تجهیز گردیده است.
احیای 5 حلقه چاه متروکه و غیرقابل استفاده (چاههای 1 خسروشاه – 79 هروی- 34 زرنق – باغ معروف- جمشید یک)
نیرو رسانی و خرید برق برای 7 حلقه چاه (چاههای جمشید یک- میرزامهدی- اتوبوسرانی – 6 پارک- ائل گلی مادر- 1 خاوران- 2 خاوران)
تجهیز و راه اندازی و بهره برداری از 5 حلقه چاه جدید و برنامه ریزی برای تجهیز 4 حلقه چاه دیگر تا 28/04/99و 3 حلقه چاه تا مورخ 05/05/99 جمعا 12 حلقه چاه
مدیریت فشار شبکه توزیع برای کاهش مصرف آب
تشکیل جلسات هماهنگی مدیریت توزیع در ستاد شرکت و تبریز به تعداد 8 جلسه با شرکت مدیران و مسئولین بهره برداری مناطق و همکاران ذیربط در ستاد شرکت و تبریز
پخش پیام های صرفه جویی در مصرف آب از رسانه های صدا و سیما – فضای مجازی و روزنامه ها
نصب بنرهای مدیریت مصرف در محلهای متعلق به شرکت و مناطق و واحدهای تابعه
مصاحبه با رسانه های صدا و سیما در خصوص رعایت مدیریت مصرف
مدیریت توزیع آب و تلاش شبانه روزی همکاران درجهت توزیع عادلانه آب (بدون قطعی طولانی ) با توجه به  قطعی های برق و کاهش تحویل آب از زرینه رود.
تهیه 7 دستگاه تانکر کم حجم و توزیع در مناطق مرتفع تبریز و پخش آب به روستاهای اطراف و مراکز حساس با تانکرهای شرکت
تشکیل اکیپ ویژه برای مدیریت شبکه آب مناطق مرتفع
برنامه ریزی و اجرای زمانبندی قطع آب مناطق مختلف به منظور توزیع عادلانه آب
افزایش ظرفیت پمپاز ایستگاه پمپاژ آناخاتون با افزایش قدرت برق و تهیه و نصب تجهیزات الکترو پمپ جدید
برنامه ریزی برای احداث دو باب  ایستگاه پمپاژ آب به مناطق محله امام زاده – نیاوران
اقدام برای اخذ مجوز لوله گذاری عرض اتوبان پاسداران به صورت پایپ جکینگ برای آبرسانی به قسمت مرتفع احمد آباد
اقدام برای اصلاح قسمتی از شبکه توزیع آب
احداث خط آبرسانی چاههای جدید
توسعه شبکه آب برای رفع کمبود فشار آب تعدادی از کوچه ها در مرکز شهر و مناطق مرتفع شهر
در پایان جلسه لوح قدردانی وزیر نیرو از طرف رئیس شورای هماهنگی صنعت آب وبرق آذربایجان شرقی به نمایندگی از طرف سایر مدیران حاضر به امام جمعه تبریز اهدا گردید .
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 دي 1399
  • توسط مصطفی خلیلیان
  • تعداد بازدید 55
نظرات شما
captcha refresh