جست و جو در پرتال

تاریخ : دوشنبه 2 خرداد 1401
کد 837

در دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب مطرح شد :

تعامل اوقاف و آبفا در راستای تامین آب پایدار

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با بيان اين كه حوزه آب براي جامعه مهم و اساسي است افزود: اين حوزه بايد مورد توجه خاص و دقت نظر ويژه قرار گيرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان؛ مهندس خانی در این دیدار از حسن همکاری اداره اوقاف و ائمه جماعات مساجد استان در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب تقدیر و تشکر کرد.
وی افزود: با توجه به ظرفیت عظیم این قشر تاثیرگذار بر فرهنگ مصرف در آستانه تابستان بتوانیم بیش از پیش از حضور روحانیون استفاده کرده و مردم را به مصرف درست آب دعوت نمائیم.
رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی ادامه داد: با تعامل دو اداره و امکان حفرچاه و ایجاد تاسیسات در اراضی موقوفه استان می توانیم از منابع آب های زیرزمینی به صورت بهینه برای توزیع عادلانه استفاده کنیم تا مشکلات تامین آب در آینده حل شود.
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان هم در این دیدار گفت: از اقدامات اين شركت براي استمرار خدمات رساني به مردم استان در حوزه آب و فاضلاب و تدابير اتخاذ شده براي به حداقل رساندن محدوديت ها با توجه به مشكلات عديده موجود در تأمين آب مصرفي مردم تقدیر و تشکر کرد.
حجت الاسلام حسینی افزود: پیرامون تعامل و همکاری متقابل در راستای استفاده از ظرفیت ها و امکانات اوقاف برای کمک به خانواده بزرگ آب و فاضلاب امیدواریم مشکلاتی در حوزه آب و فاضلاب در برخی مناطق استان نداشته باشیم.


 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 2 خرداد 1401
  • توسط مصطفی خلیلیان
  • تعداد بازدید 40
نظرات شما
captcha refresh