جست و جو در پرتال

تاریخ : شنبه 17 ارديبهشت 1401
کد 827

برپایی میز خدمت شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در نماز جمعه تبریز

در راستای تداوم پاسخگویی و ارائه خدمات به شهروندان، میز خدمت شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی، در راستای خدمت رسانی، تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مشکلات مردم، پیش از شروع خطبه های نماز جمعه میز خدمت شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در مصلی نماز جمعه تبریز دایر شد.
این برنامه با حضور با حضور معاون بهره برداری و توسعه آب، مدیر آب و فاضلاب شهرستان تبریز و مدیر امور مشترکین برگزار و به صورت مستقیم و چهره به چهره با مردم دیدار و پاسخگوی سوالات آنان شدند.
ارائه خدمات مشترکین، پاسخگویی به سؤالات و درخواست‌های مربوط به مسائل آب و خرید انشعاب فاضلاب، تشریح وضعیت تأمین، توزیع و کنترل کیفی و بهداشتی آب شرب شهروندان از جمله فعالیت‌ها و اقدامات آبفا در میز خدمت نماز جمعه این هفته بود.
معاون بهره برداری و توسعه آب هدف از برپایی میز خدمت در مصلی نماز جمعه را علاوه بر کاهش فاصله بین مردم ، مدیران و تکریم ارباب رجوع، تسریع در حل مشکلات، درخواست ها و رفع موانع موجود را دانست.
مهندس عباسپور افزود: در تمامی مناطق 6 گانه ادارات شرکت آب و فاضلاب شهرستان تبریز و همچنین شهرستان های استان نیز میز خدمت دایر می باشد و مردم بزرگوار می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به اداره مربوطه از طریق الکترونیکی و با مراجعه به سایت شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی به نشانی  https://abfaazarbaijan.ir  خدمات خود را دریافت کنند. 
  • نوشته شده
  • در شنبه 17 ارديبهشت 1401
  • توسط مصطفی خلیلیان
  • تعداد بازدید 29
نظرات شما
captcha refresh