جست و جو در پرتال

تاریخ : چهارشنبه 15 دي 1400
کد 751

ارزیابی جایزه مدل تعالی 34000 مدیریت منابع انسانی در شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی

ارزیابی مدل تعالی مدیریت منابع انسانی در شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی آب وفاضلاب استان ، مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت با اعلام این خبر گفت شرکت در راستای ارتقا و توسعه فرآیند های مدیریت منابع انسانی در پنجمین دوره جایزه منابع انسانی حضور پیدا کرده است و به دنبال همسوسازی استراتژی های منابع انسانی با استراتژی های شرکت در جهت توانمند سازی منابع انسانی برای کمک به تحقق اهداف سازمان می باشد.
ایشان با اشاره به  موفقیت های شرکت در بخش های مختلف از جمله انتخاب دستگاه برگزیده استانی در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی جشنواره شهید رجایی ، کسب گواهینامه سه ستاره مدیریت دانشی بر مبنای مدل KM4D و انتخاب شرکت به عنوان شرکت برگزیده در عرصه پژوهش و فناوری صنعت آب و فاضلاب را امری  مهم دانست و ابراز امیدواری کردند با توجه به چالش های خاص حوزه منابع انسانی با بهره گیری از این سیستم ها چالش های موجود را مرتفع نمائیم.
این ارزیابی طبق برنامه اعلامی دبیرخانه، توسط ارزیاب ارشد و دو نفر از ارزیابان دانشکده مدیریت  دانشگاه تهران  در 14 دی ماه سال جاری برگزار شد.
سر ارزیاب مربوط به حوزه شرکت آب وفاضلاب در جلسه اختتامیه تدوین مناسب اهداف و برنامه های کاری در حوزه مدیریت منابع انسانی، شناسایی  و مدیریت ریسک های این حوزه، آموزش و اثر بخشی دوره های آموزشی و همچنین بهره گیری از مدیریت دانش در توانمند سازی منابع انسانی را از نقاط قوت شرکت دانستند.
شایان ذکر است نتایج ارزیابی در 20 ام بهمن ماه، همزمان با برگزاری ششمین کنفرانس مدیریت منابع انسانی که در دانشگاه تهران برگزار می گردد اعلام می گردد.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 15 دي 1400
  • توسط مصطفی خلیلیان
  • تعداد بازدید 33
نظرات شما
captcha refresh