جست و جو در پرتال

تاریخ : پنجشنبه 12 تير 1399
کد 434

عملکرد شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در هفته صرفه جویی در مصرف آب

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی عملکرد دفتر روابط عمومی شرکت را در هفته صرفه جویی در مصرف آب در سال 99 تشریح کرد .
عملکرد شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در هفته صرفه جویی در مصرف آب
مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی عملکرد دفتر روابط عمومی شرکت را در هفته صرفه جویی در مصرف آب در سال 99 تشریح کرد .
به گزارش روابط عمومی مهندس پورآقاجان مدیر دفتر روابط عمومی  شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در تشریح عملکرد و فعالیت های این دفتر در هفته صرفه جویی در مصرف آب گفت : کشور ما با محدودیت منابع آب روبرو بوده و بهره گیری صحیح از این نعمت الهی ضروری است لذا آموزش و ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب در جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شرکت آب و فاضلاب استان نیز تلاش می کند تا نگاه جامعه و مردم را به موضوع حیاتی آب معطوف نماید .
وی افزود : در این راستا دفتر روابط عمومی سعی دارد با بهره گیری از همکاریهای جمعی و مشارکت های همگانی بخصوص با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های سازمانهای مردم نهاد نسبت به فرهنگ سازی مصرف بهینه آب اقدام نماید .
 مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان دربخش دیگری در خصوص تبیین عملکرد این دفتر در هفته صرفه جویی در مصرف آب گفت : با هماهنگی های انجام شده با صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی مدیر عامل شرکت در از طریق برنامه ها ی مختلف صدا و سیما نسبت به ارائه گزارش عملکرد و توصیه ها و راهکارهای  صرفه جویی در مصرف آب به شهروندان اقدام نمودند .
وی اضافه کرد : حضور مدیر عامل شرکت در برنامه های زنده رادیویی " سحرلر " و میزگرد رادیویی" دانشیق " با حضور مدیر عامل و معاونین شرکت  در خصوص لزوم صرفه جویی درمصرف آب در طول هفته صرفه جویی و هشدارهای کمبود آب از دیگر عملکرد این دفتر در طی این هفته می باشد .
وی اضافه کرد : با هماهنگی های بعمل آمد در طول هفته صرفه جویی در مصرف آب مدیر ان عامل صنعت آب و برق استان و معاونین با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز از نزدیک دیدار داشتند و از رهنمودهای ایشان در خصوص اهمیت صرفه جویی و راههای صحیح استفاده از آب و نقش ، اهمیت و جایگاه آب در زندگی انسانها وآموزه های دینی بهره مند شوند .
مهندس پورآقاجان در ادامه به بخش های دیگر فعالیت ها و عملکرد این دفتر در طول هفته صرفه جویی در مصرف آب پرداخت وگفت : اقدام در خصوص طراحی و چاپ و نصب پیامهای آموزشی با موضوعات صرفه جویی در مصرف آب بصورت بنر و پلاکارد بمقدار 700 متر مربع، توزیع پوستر های متنوع بتعداد 5000 نسخه ، دفتر نقاشی ، دفتر یادداشت ، کتاب قصه و بسته های فرهنگی در خصوص صرفه جویی و راههای مصرف صحیح آن انجام گرفت و بتعداد 4000 نسخه سی دی نرم افزاردبستان آبی در بین شهروندان توزیع گردید .
 همچنین هماهنگی با ائمه محترم جمعه و جماعات استان برای تبیین موضوعات مربوط به آب و اصلاح الگوی مصرف در نماز جمعه و جماعات در تمامی شهرهای استان از دیگر فعالیت ها ی این دفتر در هفته صرفه جویی در مصرف آب بود و با هماهنگی های بعمل آمده نماینده ولی فقیه در استان نیز در نماز جمعه بر ضرورت اصلاح الگوی مصرف بهینه آب تاکید کردند و از مردم خواستند که حتما صرف جویی نمایند .
مهندس پورآقاجان اضافه کرد : با عنایت به برنامه کاری این دفتر در خصوص آموزش همگانی ( چهره به چهره ) مدیریت مصرف آب با عنوان ایستگاه فرهنگی کودک و خانواده با موضوع ارتقاء سواد آبی در بین شهروندان بعلت شیوع بیماری کرونا به زمان دیگری موکول گردید. همچنین برنامه کوهنوردی خانوادگی نیز توسط گروه کوهنوردی شرکت آب و فاضلاب استان با شعار " حفظ آب ... حفظ زندگی است  " ترتیب داده شده بود که این برنامه نیز بعلت بیماری کرونا کنسل و به وقت دیگری موکول شد.
لازم به ذکر است بمنظور تبیین و تشریح مشکلات تامین و توزیع آب شرب تعدادی از فعالین سازمانهای مردم نهاد و مشترکین از تاسیسات شرکت بازدید نمودند . همچنین از تعدادی از مشترکین کم مصرف در سطح استان تقدیر بعمل آمد.
ایشان به پخش26 قسمت از تولیدات  انيميشن گروه امداد آبي در سطح ملي توسط این دفتر  از صدا و سیمای استان و همچنین در فضای مجازی اشاره نمود.
لازم به ذکر است در طول هفته صرفه جویی در مصرف آب پیامهای صرفه جویی در قبوض مشترکین درج و همچنین  پیام هایی با عناوین و موضوعات صرفه جویی از طریق سامانه پیام کوتاه به همکاران و خبرنگاران و تعدادی از شهروندان ارسال گردید .
 
 
                                                                                                                                                                   روابط عمومی
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 12 تير 1399
  • توسط جواد بشارتی
  • تعداد بازدید 150
نظرات شما
captcha refresh